1

Úvodní strana > Charita >

Jak přispět

JAK PŘISPĚT

Pomozte borcům, kteří chtějí rozmetat předsudky o tom, že handicapovaní lidé mají být rádi, že jsou rádi a držet se v bezpečí chráněné dílny. Tito houževnatí sportovci touží dokázat, že žádná překážka není nepřekonatelná, a že sny se dají uskutečnit. Zkusme jim s tím společně pomoct. Jak na to?

 

  1. Staňte se závodníkem IRON PEOPLE RACE nebo IRON PEOPLE DAY!

    Absolvováním tří dlouhých triatlonů protnete celou Českou Republiku ve třech dnech od západu na východ. 50% finančních prostředků zaplacených na startovném věnujeme konktrétním handicapovaným sportovcům na splnění jejich sportovních snů. A je jedno jestli pojedete celé tři dny nebo jen jeden.
     
  2. Nechci trápit svoje tělo, pomáhat by se mi však chtělo

    Líbí se vám náš projekt, ale sami nemáte sportovní ambice? Ani to není na škodu! Máte-li chuť, podpořte handicapované borce jakoukoliv finanční částkou na účet spolku IRON PEOPLE  210 121 3581 / 2010. Stejně jako v roce 2017, i letos budou všechny dary zaevidovány a zveřejněny v sekci „Již pomohli“ s vaším jménem / názvem společnosti nebo anonymně.

 

Vybrané finanční prostředky budou po odjetí závodu věnovány konkrétním handicapovaným sportovcům.

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.