1

Úvodní strana >

archiv aktualit

Aktuality

22.3.2018 IRON PEOPLE RACE

Druhý ročník projektu IRON PEOPLE je tu! Po loňských zkušenostech z trati by byla škoda, kdyby si toto více denní triatlonové dobrodružství přes celou Českou Republiku nezkusilo více sportovních nadšenců a opět tak podpořili myšlenku pomoci handicapovaným sportovcům.

1.9.2017 A JE TO!

Díky vám všem, co jste se jakýmkoliv způsobem podíleli na projektu IRON PEOPLE! Celkem se podařilo vybrat Kč 115461,-. Za veškeré finanční prostředky byl nakoupen sportovní materiál, který byl předán našim IRON PEOPLE. Teď už si můžeme společně užívat triatlon na plný pecky! Bylo to skvělý, děkujeme!

31.8.2017 IRON PEOPLE setkání

Ve čtvrtek 31.8. od 18:30 bychom vás rádi pozvali do restaurace Lokal Blok (nám. 14.října 10, Praha 5) na setkání s našimi IRON PEOPLE, kde dojde k předání sportovního vyvabavení, které se díky projektu podařilo pořídit. Doražte, seznamte se s našimi IRON PEOPLE a všechno to znovu probereme :)

28.6.2017 3 Ironmany ve 3 dnech - úspěšně v cíli

S podporou více než 30 sportovců, kteří se průběžně přidávali na trase třech Ironmanů přes celou Českou Republiku, stanuli Martin Gabla a Marek Peterka po 38 hodinách a 43 minutách na Javorovém vrchu u Třince a tím naplnili myšlenku pomoci handicapovaným sportovcům.
 

22.6.2017 Start již za chvíli

Pro ukrácení čekání rozhovor na Frekvenci 1

21.6.2017 Startujeme

Ironpeople už usilovně klepou také na vaše dveře! Už tento pátek nad ránem se vrhneme do vod chebské přehrady Skalka, abychom následující dny usilovně trpěli ve prospěch dobré věci. Celé tři dny nás můžete sledovat na facebooku.

14.6.2017 Sportovní vybavení pro IRON PEOPLE

4 x neopreny Blue Seventy, 1 x objednané tandemové kolo DURATEC. To zatím spolu s vámi dokázal pořídit a realizovat projekt IRON PEOPLE. Přesně za týden vystartujeme k prvnímu ze tří Ironmanů za sebou. Trasy jsou připraveny. Přidejte se k nám!
 

24.5.2017 Díky za podporu, účastníci přibývají

Moc vám všem děkujeme podporu! Účastníci na Ironmany a jednotlivé disciplíny také přibývají. Navíc mezi naše IRON PEOPLE dnes přibyl další borec, Tomáš Nevěčný.

22.2.2017 IRON PEOPLE

IRON PEOPLE - borci se sportovními sny, které je táhnou vpřed. Aby však mohli podávat co nejlepší výkony, potřebují na to správné vybavení. To zatím zůstává pouze jejich snem. Proměňme tyto sny ve skutečnost!

22.2.2017 Sportovní výzva

Projekt IRON PEOPLE není závod. Je to sportovní výzva. Je to posunutí fyzických i psychických hranic. Je to oslava života. Je to bolest, dřina a neskutečná svoboda. A je to dobrá věc. Ať je to pro vás cokoliv, pomůžete.

19.4.2017 Reklama na život

Smyslem projektu IRON PEOPLE není jen pomoc postiženým sportovcům, ale také zcela spontánní reklama na aktivní život jako takový, ve kterém nejde o setiny, ale o hluboký prožitek a radost z pohybu.

archiv aktualit
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.